8 вересня 2017р. у Сумах відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Сумської та Полтавської областей

8 вересня 2017р. у Сумах відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Сумської та Полтавської областей

8 вересня 2017р. у Сумах відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Сумської та Полтавської областей. Спільним бажанням до покращення життя місцевих громад було об’єднано майже 30 учасниць – представниць 15 різноманітних адміністративно-територіальних одиниць.

Захід продемонстрував існування значного потенціалу та ресурсу до впровадження змін саме в низових місцевих громадах зазначених областей, а також готовність органів місцевого самоврядування брати у цьому значну участь, адже на тренінг прибуло п’ять сільських очільниць та близько 15 депутаток місцевих рад та представниць виконавчих комітетів місцевих рад. Окрім цього, активістки громадських організацій регіону (ГО «Жіночі Крила Сумщини», ГО «Національна платформа «Жінки за мир», ГО «Центр підтримки та розвитку родини «Калинове гроно» тощо) власними силами вже реалізують проекти щодо захисту прав жінок та надання допомоги жертвам насильства, що засвідчує актуальність питання для цієї території та потребу в його розвитку та просуванні.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цій події.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).