27 жовтня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць східних областей України у м.Краматорськ

27 жовтня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць східних областей України у м.Краматорськ

27 жовтня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць східних областей України (підконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей) у м. Краматрськ. 28 представниць 13 місцевих громад зазначеного регіону активно долучились до заходу та поділились своїм досвідом та практикою діяльності в умовах підвищеного психологічного та суспільного тиску.

Особливістю цієї події стала присутність значної кількості учасниць із інституцій, служб та бригад, що займаються наданням психологічної та соціальної допомоги населенню. Високий рівень уваги група приділила питанням домашнього насильства по відношенню до жінок в малих адміністративних-територіально одиницях, відсутності у жителів регіону належного рівня доступу до соціально-психологічних послуг, а також послуг підвищення кваліфікації, перекваліфікації та загалом можливості здобуття якісної освіти, що призводить до високого рівня безповоротного від’їзду молоді із місцевих громад. Учасницями було сформульовано загальне розуміння моделювання соціальних проектів: постановки проблеми, вироблення мети та завдань останніх.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).