25 вересня 2017 р. для представниць Одещини відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

25 вересня 2017 р. для представниць Одещини відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

25 вересня 2017 р. для представниць Одещини відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах». 25 цілеспрямованих активісток громад області та міста Одеси зокрема своєю активною участю сприяли реалізації цієї події.

Однією із особливостей заходу стала присутність на ньому декількох представниць різних департаментів системи Національної Поліції України, що поділились своїм досвідом та знаннями стосовно інструментів, які доступні наразі працівникам та працівницям зазначеного вище органу для захисту прав жінок у випадках домашнього насильства, та про виклики, з якими доводиться боротись у процесі реалізації покладених на них повноважень. Обмін досвіду між громадськими активістками, представницями органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на місцях (поліції) став стимулом та першим кроком на шляху до побудови сталої співпраці різних зацікавлених сторін для вирішення нагальних проблем місцевих громад.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).