22 вересня 2017р. у Миколаєві відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Миколаївської та Херсонської областей

22 вересня 2017р. у Миколаєві відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Миколаївської та Херсонської областей

22 вересня 2017р. у Миколаєві відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Миколаївської та Херсонської областей. До участі у заході долучилось 25 активісток зазначених обласних адміністративно-територіальних одиниць, які представляли як місцеві органи самоврядування, органи виконавчої влади на місцях, так і громадські організації та рухи 9 міст, селищ та сіл.

Визначальною особливістю цього тренінгу було виявлення та обговорення проблеми значного поширення домашнього насильства (особливо у формі фізичного) як по відношенню до жінок, так і стосовно дітей-мешканців Миколаївської та Херсонської областей. У контексті дискурсу навколо ратифікації Стамбульської конвенції це питання набуває ще більшої актуальності, адже зусиллями активістів та активісток місцевих громадських організації його вирішити не вдається.

Також як один із ключових засобів превенції порушення прав жінок на всіх рівнях було визначено необхідність руйнації усталених в суспільстві стереотипів стосовно жінок перш за все у сприйнятті самими жінками, адже, на жаль, наразі в Україні діє принцип відповідно до якого у випадку дискримінації за ознакою статі жертва самостійно має доводити наявність правопорушення щодо неї та свій статус жертви.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).