21 липня 2017 р. для представниць Дніпропетровської та Запорізької областей пройшов тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

21 липня 2017 р. для представниць Дніпропетровської та Запорізької областей пройшов тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

21 липня 2017 р. для представниць Дніпропетровської та Запорізької областей пройшов тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах». Захід об’єднав у Запоріжжі майже 30 представниць різних національних, етнічних, релігійних, вікових та соціальних груп.

Важливим елементом тренінгу було привернення уваги та активне обговорення/дискутування теми толерантності, поваги та інклюзивності суспільства, прийняття кожного члена та членкині громади через призму концепції «рівний-рівному». Питання боротьби зі стереотипами та дискримінацією означено як ключ до успіху будь-якого суспільства. Також учасниці охоче ділились досвідом місцевих громад щодо існуючих в них проблем та засобів/способів/інструментів їх подолання, що створило умови для розробки платформи на рівні області для подальшої співпраці зацікавлених осіб.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).