20 жовтня 2017р. для представниць Івано-Франківської та Чернівецької областей відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

20 жовтня 2017р. для представниць Івано-Франківської та Чернівецької областей відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

20 жовтня 2017р. для представниць Івано-Франківської та Чернівецької областей відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах». 30 талановитих, натхненних та успішних представниць місцевих громад долучились до заходу та наповнили його дружелюбною атмосферою кооперації та співпраці.

Значну увагу під час події тренерки та учасниці приділили питанню майстерності публічного виступу та вдосконаленню навичок та вмінь мистецтва переконання та презентації своїх ідей: відповідні питання опрацьовувались під час кожної із сесій тренінгу із наданням коментарів та рекомендацій. Варто зауважити, що різноплановість аудиторій щодо досвіду публічних виступів сприяла тому, що інформація опрацьовувалась жваво, з цікавістю та бажанням до отримання нових знань. Практична складова заходу сприяла виробленню впевненості учасниць у собі та боротьбі із внутрішніми побоюваннями стосовно ведення промови на публіку.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).