Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Вінницької області

Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Вінницької області

26 червня 2017 р. для активних представниць Вінницької області пройде тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

1) жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Вінницької області;
2) жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Вінницької області;
3) жінки-лідерки та членкині політичних партій Вінницької області;
4) жінки-лідерки та членкині громадських організацій Вінницької області.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; інструментарієм щодо захисту прав та можливостей жінок на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – зрозуміти, яким чином можна підготувати та втілити в життя власний соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання місцевих громад.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії в Києві, яка передбачає залучення 100 учасників, включаючи близько 48 представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні (політиків, національних та міжнародних експертів), а також донорів, які в результаті ознайомлення із презентованими проектами можуть розглянути можливості щодо фінансування останніх.

Дата проведення тренінгу: 26.06.2017, 10:00-17:00

Місце проведення тренінгу: готель “Optima”, вул. Київська, 50-а, Вінниця

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).