Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць міста Києва

Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць міста Києва

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» запрошує активних представниць міста Києва до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 15 вересня 2017р. у м. Київ.

Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

  • жінки-депутатки міської та районних рад м.Києва;
  • жінки-представниці виконавчих органів міської та районних рад м.Києва;
  • жінки-лідерки та членкині політичних партій м.Києва;
  • жінки-лідерки та членкині громадських організацій м.Києва

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

Дата проведення тренінгу: 15.09.2017, 10:00-17:00

Місце проведення тренінгу: «Chasopys EduSpace», вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, м.Київ

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 15:00 13.09.2017р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/YXZs9lojfv2qUlzg2.

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00 13.09.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).