Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Дніпропетровської та Запорізької обл.

Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Дніпропетровської та Запорізької обл.

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» запрошує активних представниць Дніпропетровської та Запорізької обл. до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 21 липня 2017р. у м. Запоріжжя.

Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

  • жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Дніпропетровської та Запорізької обл.;
  • жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Дніпропетровської та Запорізької обл.;
  • жінки-лідерки та членкині політичних партій Дніпропетровської та Запорізької обл.;
  • жінки-лідерки та членкині громадських організацій Дніпропетровської та Запорізької обл.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії в Києві, яка передбачає залучення 100 учасників, включаючи близько 48 представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні (політиків та політикинь, національних та міжнародних експертів та експерток), а також донорів, які у результаті ознайомлення із презентованими проектами можуть розглянути можливості щодо фінансування останніх.

Дата проведення тренінгу: 21.07.2017, 10:00-17:00

Місце проведення тренінгу: м. Запоріжжя

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 19.07.2017р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/EQx6gHoeaRz71ZJD2. Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00 20.07.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).