Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Чернігівської та Київської обл.

Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Чернігівської та Київської обл.

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» запрошує активних представниць Чернігівської та Київської обл. до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 11 вересня 2017р. у м. Чернігів.

Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

  • жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Чернігівської та Київської обл.;
  • жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Чернігівської та Київської обл.;
  • жінки-лідерки та членкині політичних партій Чернігівської та Київської обл.;
  • жінки-лідерки та членкині громадських організацій Чернігівської та Київської обл.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

Дата проведення тренінгу: 11.09.2017, 10:00-17:00

Місце проведення тренінгу: готель «Reikartz Чернігів», вул. Гетьмана Полуботка, 22, м. Чернігів

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 15:00 07.09.2017р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/g2syBccwgjQ3qEHk1.

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00 07.09.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).