15 вересня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць міста Києва

15 вересня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць міста Києва

15 вересня 2017р. для представниць міста Києва відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах». Подія об’єднала 25 лідерок київської громади, що працюють задля становлення рівних можливостей для всіх її членів та членкинь та готові до розробки власних соціальних проектів.

Захід продемонстрував надзвичайне різноманіття проблем, вирішення яких потребує громада міста Києва. Зокрема, обговорювались питання забезпечення підвищення рівня офіційного працевлаштування жінок, що опинились у складних ситуаціях; залучення до сфери зайнятості людей із вадами слуху; соціальної адаптації дітей із синдромом аутизму; підвищення рівня патріотизму в молоді тощо.

Важливим прикладом прагнення жінок до розвитку та готовності до лідерства і відповідальності стала участь у тренінгу молодих матусь, що також підняло питання необхідності створення умов для саморозвитку та збереження, а то і підвищення кваліфікації жінок, що знаходяться у декретній відпустці, та побудови належної міської інфраструктури для сімей із малолітніми дітьми.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цій події.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).