11 вересня 2017р. для представниць Чернігівської та Київської областей у м.Чернігів відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

11 вересня 2017р. для представниць Чернігівської та Київської областей у м.Чернігів відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

11 вересня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Чернігівської та Київської областей у м.Чернігів. Близько 30 активних учасниць із 15 місцевих громад взяли участь у обговоренні таких важливих тем як: публічний виступ як засіб досягнення поставлених цілей; захист прав жінок на місцевому, національному та міжнародному рівнях; а також розробка соціального проекту як інструменту впровадження змін.

Представниці органів місцевого самоврядування, так само як і громадянського суспільства, виявили велике бажання до реалізації суспільно корисних ініціатив у своїх громадах. Зокрема, жваво обговорювались питання протидії безвідповідальному засміченню вулиць міста, розвитку та благоустрою занедбаних територій, відкриття центрів по роботі із дітьми з особливими потребами, консолідації культурної інтелігенції громад, активізації залучення мешканців сільських громад віком 45+ до участі у вирішенні питань місцевого значення тощо. Захід продемонстрував потребу діяти саме на місцевому рівні, доносячи нові знання та інструменти представницям та представникам низових громад, адже саме вони володіють значним потенціалом та бажанням до змін та розвитку.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цій події.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).