Інна Козлова про мотивацію до дій та віру в себе

29 вересня 2017р. мій день розпочався із думки про те, що я – майбутня лідерка своєї громади. А за декілька днів до того я отримала підтвердження відбору на участь у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що планувався до проведення у м. Хмельницький для представниць Хмельницької та Тернопільської областей. Того дня я надзвичайно раділа, адже, хоча я і долучаюсь активно до громадської роботи, та, як студентка, знаю, наскільки важко потрапити молоді на заходи подібного масштабу та характеру.

Мушу зазначити, що в силу свого віку я постійно знаходжусь у пошуках чогось значимого для мене, зокрема у пошуках своєї справи всього життя. Так хочеться дійсно почути власний голос та відчути, чого прагну і в чому зможу реалізувати себе якнайкраще: з користю для суспільства та для себе. Цей шлях досить нелегкий та інколи суперечливий, адже, з одного боку, навчаючись на кафедрі «Соціальної педагогіки та Соціальної роботи» та здобуваючи досвід роботи у якості волонтерки при Центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, я вже чітко розумію сферу, у якій хочу розвиватись; а з іншого боку, розумію всю непродуманість та не послідовність конструкції та роботи самої системи органів соціальної сфери, що призводить до зубожіння населення, та тих катастрофічні наслідки, про які ми чи не щодня дізнаємось із телеекранів. Найбільше засмучує відутність довіри до фахівців соціальної сфери. Байдужість – це найгірший злочин в середині суспільства.

Тому інколи виникає потреба у мотивації – так хочеться, щоб хтось сказав, що ти рухаєшся у правильному напрямку і що зміни можливі. Тепер я це можу сказати і собі, і Вам! Саме це я і почула 29 вересня під час тренінгу від Благодійного фонду «Рівність і взаємоповага». На початку кожного із подібних заходів завжди запитують, чого ми очiкуємо вiд нього. У переважній більшості випадків я сподіваюсь отримати нові та цiкаві знання, знайомства та коефiцiєнт корисної дiї. Та цього разу я хотіла натхнення та мотивації. І мої очікування виправдались: я потрапила в оточення настільки професійних, активних, цілеспрямованих, амбітних, сильних та розумних жінок, що зрозуміла – все можливо!

«Твоя ідея може стати реальністю» – це те, що так старанно доносили до нас тренерки, та той постулат, який тепер живе в мені. Я щиро сподіваюсь в найближчому майбутньому створити гiдне продовження та підтримку тим активістам та активісткам, які наразі вже працюють в сфері захисту прав людей в нашій країні та маю багато планів, реалізувати які тепер точно зобов’язана! Вірю – серцем, дію – розумом!