6 жовтня 2017р. у Львові відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Львівської та Закарпатської областей

6 жовтня 2017р. у Львові відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Львівської та Закарпатської областей

6 жовтня 2017р. у Львові відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Львівської та Закарпатської областей. Близько 30 представниць зазначених областей своєю активною участю та бажанням до вдосконалення зробили цей захід насиченим, сповненим жвавими дискусіями та дружніми порадами.

Особливістю цього тренінгу стало виявлення значної специфіки регіону та проблем, з якими доводиться боротися місцевим громадам Львівщини та Закарпаття. Зокрема, в частині розгляду теми захисту прав жінок учасниці закцентували на потенційній можливості порушення прав жінок органами імміграції, що є визначальним в контексті того, що регіон є прикордонним; а під час виконання практичних завдань із теми соціальних проектів було піднято гостру для обох областей проблему нестачі дитячих навчальних закладів, особливо для діток дошкільного віку, а також зон для активного відпочинку та фізичного розвитку як для дітей, так і для дорослих.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).