​29 вересня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць Хмельницької та Тернопільської областей

​29 вересня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць Хмельницької та Тернопільської областей

29 вересня 2017р. тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» відбувся для представниць Хмельницької та Тернопільської областей. Майже 30 активних представниць місцевих громад взяли участь у жвавих дискусіях щодо проблем, які постають перед жінками у сучасному українському суспільстві та механізмів захисту їхніх прав на місцевому та національному рівнях, а також здобули корисні знання стосовно побудови проектної моделі та публічної презентації своїх ідей.

Представляючи 12 різноманітних адміністративно-територіальних одиниць зазначених вище областей, учасниці радо ділилися власним досвідом здійснення громадської, політичної та іншої публічної діяльності. Позитивний настрій та динаміка групи сприяли ефективному виконанню поставлених практичних завдань, зокрема щодо окреслення структури потенційних проектів, які активістки мають на меті реалізувати, з визначенням конкретних проблем, на вирішення яких вони спрямовані, мети та засобів її досягнення.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).