27 липня 2017 р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Харківщини

27 липня 2017 р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Харківщини

27 липня 2017 р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Харківщини. Більше 30 активних, цілеспрямованих, амбіційних, компетентних та суспільно-відповідальних представниць місцевих громад області та міста Харкова зокрема допомогли цій подій відбутись своєю участю та бажанням до саморозвитку.

Захід продемонстрував значний рівень залученості жінок Харківської області до вирішення надзвичайно різноманітних та однаковою мірою важливих місцевих проблем: це і питання інтеграції повернених із зони АТО військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, і створення можливостей для самореалізації жінок «40+», а також підтримка програм для людей із інвалідністю, боротьба зі стереотипами щодо представників та представниць ромської громади, впровадження ідеї екологічної відповідальності та культури сортування відходів, відновлення важливих для громад соціальних-культурних закладів, боротьба з насильством в сім’ї та суспільстві, побудова гармонійних сімейних стосунків та багато інших.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).