13 жовтня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Рівненської та Волинської областей

13 жовтня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Рівненської та Волинської областей

13 жовтня 2017р. відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Рівненської та Волинської областей. У заході взяли участь майже 35 надзвичайно компетентних та цілеспрямованих представниць зазначених вище адміністративно-територіальних одиниць – мешканок як великих обласних центрів (міст Рівне та Луцьк), так і міст районного значення, невеликих містечок, селищ міського типу, невеликих селищ та сіл, що забезпечило продуктивну диверсифікованість групи та ефективність результатів.

Досвід проведення тренінгів для активісток західних областей засвідчив існування наступної тенденції: для регіону є актуальною та критичною проблема відсутності достатніх можливостей для розвитку дітей шкільного та дошкільного віку у сільській місцевості, що спричиняє їх низьку результативність в навчанні, а також розвиток шкідливих звичок та схильність до девіантної поведінки в майбутньому. Особливістю цього заходу стало привернення уваги до проблеми зростання кількості дітей з онкологічними захворюваннями останніх стадій, що спричинено, зокрема, відсутністю можливостей до раннього виявлення хвороби.

Благодійний Фонд «Рівність і взаємоповага» дякує всім, хто долучився до участі у цьому тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38(093)748-35-77, або пишіть на електронну адресу: [email protected] (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).